دانشگاه هومبولت

Humboldt University

 

در کدام دانشگاه آلمان قصد تحصیل در رشته مورد علاقه تان را دارید؟ دانشگاه هومبولت برلین؟ روش اخذ پذیرش از دانشگاه هومبولت آلمان چیست؟
تحصیل در آلمان بهترین انتخاب
موسسه سروش دانش پرشین با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم در امر اعزام دانشجو به خارج از کشور دارای مبانی رسمی و قانونی و همینطور قابل اعتماد با بهره گیری از کارشناسان متخصص

در زمینه تحصیل بین الملل کاملا پاسخگوی سوالات متقاضیان در زمینه تحصیل در خارج از کشور و دانشگاه های آلمان خواهد بود.

دانشگاه هومبولت در سال 18ش10 میلادی توسط بنیانگذار آن ویلهلم فون هومبولت در شهر برلین آلمان بنا نهاده شد. در زبان آلمانی دانشگاه هوبولت Humboldt-Universitat Zu Berlin نام دارد. این دانشگاه 3 کمپ اختصاصی به نام های کمپس نورد، ادلرشاف و کمپس میته دارد.
رتبه دانشگاه هومبولت
دانشگاه هومبولت رتبه 121 در بین دانشگاه های جهان را دارد و جزء بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان است و بیش از 32 هزار دانشجو که 63 درصد دانشجویان در مقطع لیسانس و 37 درصد در مقطع فوق لیسانس در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه هومبولت یکی از مناسب ترین دانشگاه ها برای علاقه مندان به تحقیقات علمی است.
دانشکده های دانشگاه هومبولت
1- دانشکده حقوق
2- علوم انسانی و علوم اجتماعی
3- دانشکده علوم زیستی
4- دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی
5- دانشکده هنر
6- دانشکده هنر2
7- دانشکده الهیات
8- دانشکده مدیریت و اقتصاد
رشته های تحصیلی دانشگاه هومبولت
رشته های باستان شناسی، مطالعات آسیا و آفریقا، هنر و تاریخ، تاریخ فرهنگ و نظریه، مطالعات آموزشی، موسیقی شناسی و رسانه، علوم اجتماعی، علوم ورزشی، توانبخشی، مطالعات جنسیت فرا رشته ای، کشاورزی و باغبانی، زیست شناسی، روانشناسی، شیمی، علوم کامپیوتر، جغرافیا، ریاضیات، فیزیک، فلسفه، تاریخ، جامعه شناسی اروپا، کتابداری، ادبیات انگلیسی، مطالعات و زبانشناسی آلمان، مطالعات اسکاندیناوی، زبانشناسی و ادبیات عاشقانه، زبان انگلیسی و مطالعات آمریکا، مطالعات اسلاوی، و بسیاری از رشته های دیگر
دانشجویان این دانشگاه به بیش از 4 میلیون کتاب دسترسی خواهند داشت و دانشگاه هومبولت نسبت به سال های گذشته روند رو به رشدی را در پیش گرفته و رتبه خود را در میان دانشگاه های جهان بهبود داده است. چرا که یکی از بهترین سیستم های آموزشی و کمکی را برای دانشجویان دارد.
اخذ پذیرش از دانشگاه هومبولت
با توجه به رتبه بالای این دانشگاه، متقاضیان باید دارای معدل خوب و همچنین مدرک زبان با نمره بالا باشند. همچنین نوع دانشگاهی که در مقطع پایین تر از آن فارغ التحصیل شده اید در پذیرش موثر است.


چاپ   ایمیل