دانشگاه گوته فرانکفورت

Goethe Frankfurt University

 

یکی از راه های مهاجرت به آلمان، از طریق ویزای تحصیلی است. برای تحصیل در هر دانشگاهی نیازمند اطلاعاتی در مورد آن دانشگاه می باشد. مانند شرایط پذیرش، سطح زبان مورد نیاز، هزینه تحصیل، رشته تحصیلی، به ویژه در دانشگاه گوته فرانکفورت در کشور آلمان و بسیاری از سوالات دیگر که برای اخذ پذیرش دانشگاه باید به آن ها پاسخ داد تا رنود اخذ پذیرش تکمیل گردد.

اگر یکی از اهداف شما مهاجرت به آلمان باشد یکی از بهترین گزینه ها انتخاب و تحصیل در دانشگاه گوته فرانکفرت است تا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به تحصیل خود ادامه دهید.
موسسه سروش دانش پرشین با بیش از ۸ سال سابقه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، راهی مطمئن را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در دانشگاه گوته فرانکفورت و در دیگر دانشگاه های آلمان تحصیل کنید و به آنچه که می خواهید برسید.
معرفی دانشگاه گوته فرانکفورت
دانشگاه گوته فرانکفورت که در زبان آلمانی Goethe-Universität Frankfurt am Main در سال ۱۹۱۴ با کمک مالی خصوصی و با میراث روشنگری اروپا تاسیس شد. دانشگاه گوته فرانکفورت در میان دانشگاه های برتر تحقیقاتی بین المللی طیف گسترده ای از برنامه های آکادمیک، موسسات تحقیقاتی، و تمرکز بر روش های میان رشته ای را دارد.
امروزه، دانشگاه گوته فرانکفورت در کنار استقلال اداری و از توانایی بسیار بالایی برای ایجاد یک بیناد قدرتمند خصوصی با توجه به بودجه عظیم عمومی برخوردار است.
دانشگاه گوته فرانکفورت، یک دانشگاه دولتی در مرکز شهر فرانکفورت، بزرگترین شهر مالی و تجاری آلمان قرار دارد.
دانشگاه گوته فرانکفورت در سال ۲۰۱۶، بیش از ۴۷ هزار دانشجو را جذب کرده است.
دانشگاه گوته فرانکفورت در علوم اجتماعی شهرت دارد و در سال های اخیر در حقوق، تاریخ، زبان، علوم انسانی، هنر و اقتصاد، و با گسترش مراکز میان رشته ای و همچنین دستیابی در عرصه های گوناگون علوم طبیعی، پزشکی و دیگر موارد پیشرفت علمی نیز بسیار فعال بوده است.


چاپ   ایمیل