پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان

Free study at German universities

 

در آلمان بیش از 400 دانشگاه متفاوت دولتی و غیر دولتی وجود دارند که تحصیل در دانشگاههای دولتی رایگان می باشد. رایگان بودن تحصیل بر اساس قانون اساسی این کشور برای همه افراد آلمانی و غیر آلمانی می باشد. اصل مهم در دانشگاه‌های آلمان، اصل یکپارچگی آموزش و پژوهش است. دانشگاه نه تنها مکانی برای آموزش بلکه همزمان مکانی برای پژوهش و کارهای عملی نیز محسوب می شود. دولت و یا نهادهای گوناگون، در چهارچوب قراردادهای خاصی، تسهیلات مالی برای امور آموزشی و پژوهشی در اختیار دانشگاه‌ها قرار می‌دهند.

معافیت تحصیلی

education pardon

 

معافيت تحصيلي

ما  تمام سئوالات موجود در زمینه معافیت تحصیلی برای خارج از کشور را بصورت کاملا واضح، که بر گرفته از سایت سازمان نظام وظیفه است و بر اساس اخرین اخبار و قوانین سازمان نظام وظفیه ایران می باشد، در زیر برای شما ارائه کرده ایم.

معرفی آلمان برای تحصیل

Introducing Germany to study

 

معرفی آلمان برای تحصیل
جمهوری فدرال آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای پیشرو جهان و جزء کشورهای اروپای غربی است که با کشورهای پیشرفته دیگری همچون : دانمارک، سوئیس، اتریش، بلژیک، فرانسه، هلند، لوکزامبورگ، چک، لهستان هم مرز مباشد و روابط اقتصادی و اجتماعی بسیار نزدیکی با آنها دارد.آلمان ها از نژاد ژرمن ها بودند که در کنار دریای سیاه و رود دانوبب زندگی می کردند و بعد ها به سوی رود راین کوچ کردند.

ترجمه مدارک

Translation of documents

 

ترجمه مدارک:
یکی از الزامات و شاید مهمترین موارد برای اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین اقدام برای ویزا، تهیه مدارک و ترجمه رسمی آنها است. به طوری که مورد تایید دانشگاهها و سفارتخانه های مد نظر باشد. در ترجمه مدارک گاها” نواقص و اشتباهاتی دیده می شود که منجر به تعویق افتادن روند پذیرش و یا ویزا می شود.

مشکلات دانشجویان خارجی در آلمان

Problems of foreign students in Germany

 

تحصیل در یک کشور خارجی می تواند مخصوصا" در ماههای اول زندگی ، برای دانشجویان مشکلاتی را به همراه داشته باشد. تعدد و میزان این مشکلات و همچنین چگونگی برخورد با آنها و برطرف کردن مشکلات پیش آمده، می تواند رابطه مستقیمی با میزان سطح زبان دانشجو و همچنین تجربه های زندگی وی، داشته باشد.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی

Acceptance steps

 

برای اخذ پذیرش تحصیلی، چه مراحلی ار باید طی کنیم؟

شاید برای خیلی از دوستان اخذ پذیرش از دانشگاه ها یک کار بزرگ و دور از دسترس به نظر برسد اما حقیقت این است که گرفتن پذیرش یک فرمول مشخص دارد.
اگر بخواهیم کلیات مربوطه را بصورت تیتروار تعریف کنیم به اینصورت خواهد بود: مشاوره و پذیرش تحصیلی
✔ ساختن یک رزومه خوب یا عالی در دوران تحصیل

بورسیه تحصیلی آلمان

German scholarship

 

بسیاری از برندگان جایزه‌ی نوبل در سال‌های گذشته، کسانی هستند که درآلمان به دنیا آمده‌اند ولی در خارج از این کشور، به‌ویژه در ایالات متّحده‌ی امریکا زندگی می‌کنند. امروزه آلمان در بخش پژوهش بیش از پیش به سرمایه‌گذاری می‌پردازد. به‌گونه‌ای که سالانه تقریباً ۴۵ میلیارد یورو به بخش پژوهش و توسعه تعلّق می‌گیرد.

رشته تحصیلی آینده پژوهی در آلمان

Future studies in Germany

 

تحصیل در رشته "آینده‌پژوهی"؛ کشف ایده‌هایی برای آیندگان

"آینده‌پژوهی" از رشته‌های تحصیلی نوینی است که به تحقیق و طراحی شرایط مطلوب‌تر برای زندگی آیندگان در این جهان می‌پردازد. دانشگاه آزاد برلین از جمله دانشگاه‌هایی است که این رشته را در مقطع کارشناسی ارشد عرضه می‌کند. در آلمان مطالعه تاریخ از اهمیت به‌سزایی برخوردار است، اما به مطالعه و تحقیق درباره آینده اهمیت کافی داده نمی‌شود.

مزایای تحصیل در خارج از کشور

International Exams TOEFL IELTS GRE

 

چرا باید در خارج از کشور تحصیل کنیم؟

شاید بارها و بارها فکر تحصیل در خارج از کشور از ذهنتان گذشته باشد و هر چقدر که این نیاز در شما ضروری‌تر به نظر برسد بیشتر به آن و راه ها، معایب و مزایای تحصیل در کشورهای دیگر فکر خواهید کرد، اینکه تحصیل در یک دانشگاه خارجی برای شما مناسب است یا نه، کاملا مطمئن نیستید و یا نیاز دارید که خانواده‌تان را برای این‌کار متقاعد کنید، پیشنهاد می‌کنیم دلایل تحصیل در خارج از کشور را مطالعه کنید و با دیدی بازتر دست به انتخاب بزنید.

تحصیل در آلمان

Studying in germany

 

تحصیل در آلمان

به منظور تحصیل در آلمان، متقاضیان باید نحوه تحصیل در کشور آلمان را بدانند.
اصل مهم در دانشگاه‌های آلمان، اصل یکپارچگی آموزش و پژوهش است. دانشگاه نه تنها مکانی برای آموزش بلکه همزمان مکانی است برای پژوهش محسوب می شود. دولت و یا نهادهای گوناگون، در چهارچوب قراردادهای خاصی، تسهیلات مالی برای امور آموزشی و پژوهشی در اختیار دانشگاه‌ها قرار می‌دهند. علاوه بر این، مراکز آموزش عالی علمی می‌توانند برای انجام پروژه‌های پژوهشی ویژه (SFB) از جامعه‌ی تحقیقاتی آلمان (DFG) درخواست کمک مالی کنند.

چرا تحصیل در آلمان رایگان است؟

Why study in Germany is free

 

رقابت دانشگاه‌های آلمان در جذب دانشجویان خارجی

موسسه سروش دانش پرشین
به گفته رئیس مرکز مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان، ارائه واحدهای درسی به زبان انگلیسی و به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی از راه‌های ترغیب متقاضیان خارجی به تحصیل در دانشگاه‌های آلمان است.

آزمون های بین المللیTOEFL-IELTS-GRE

International Exams TOEFL IELTS GRE

 

آزمون آیلتس IELTS چیست؟

آیلتس یکی از آزمون بین الملی زبان انگلیسی است. این آزمون توانایی برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را با توجه به مهارت های چهار گانه Listening ، Reading ، Speaking ، Writing در افرادی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل یا کار کنند، می سنجد. آزمون آیلتس در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می شود:

فرم ارتباط با ما

اطلاعات تماس با ما

موسسه سروش دانش پرشین

آدرس: تهران، میدان قدس، ابتدای خیابان باهنر، بعد از شهرداری منطقه 1 کوچه نوری، پلاک 9 واحد 2

تلفن: 02122754566 - 02122753181

ایمیل: sdp1390@gmail.com

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9.30 الی 18 پنجشنبه ها از ساعت 9.30 الی 14

ما اینجا هستیم