دلایل رد (Reject) ویزا توسط سفارت اتریش

دلایل رد (Reject) ویزا توسط سفارت اتریش

سفارت اتریش ممکن است به یک یا چند دلیل از دلایل زیر با ویزای شما موافقت ننماید. معمولا به شما بین دو هفته تا یک ماه نیز فرصت می دهد تا مدارک و مستندات خود را (به زبانی آلمانی و یا ترجمه شده به زبان آلمانی) شخصاً و یا کتباً از طریق پست و یا نمابر و در صورت نیاز به همراه مدارک مورد نیاز، به اداره مهاجرت اتریش(MA35) ارائه نمایید. چنانچه در مهلت مقرر اظهار نظر ننمایید، درخواست شما بدون اظهار نظر شما، به دلیل یکی از موارد زیر رد خواهد شد.

بنا بر ماده ۲۱ بند ۷ تبصره ۱ قانون اتباع بیگانه برای شما ممنوعیت قانونی اقامت در اتریش وجود دارد.
بنا به ماده ۲۱ بند ۵ تبصره ۲ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه احتمال می‌رود که از لحاظ مالی جهت اقامت و یا سفر بازگشت، به اندازه‌ی کافی تأمین نباشید.
چون مدارک ارائه شده مالی کفایت مخارج شما را نمی‌کند.
بنا ماده ۲۱ بند ۵ تبصره ۵ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه احتمال می‌رود که اقامت شما باعث تضرر مالی افراد حقوقی گردد.
بنا به ماده ۲۱ بند ۵ تبصره ۴ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه احتمال می‌رود که اقامت شما ممکن است باعث بر هم زدن نظم عمومی و امنیت گردد.
چون به نظر می‌رسد ازدواج مصلحتی بوده است( در خصوص ازدواج و یا درخواست ویزای همراه).
چون در گذشته اقامت‌های غیر مجاز در محدوده شنگن داشته‌اید.
بنا ماده ۲۱ بند ۱ تبصره ۲ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه به دلایلی احتمال می‌رود که پس از اعتبار روادید، شما داوطلبانه از کشور اتریش خارج نشوید، زیرا نتوانسته‌اید به گونه‌ای قانع‌کننده وابستگی‌های خانوادگی، اجتماعی و اقتصادی را در محل سکونت فعلی خود اثبات نمایید.
یکی از کشورهای طرف قرارداد شنگن دلیلی مبنی بر رد تقاضای روادید اعلام نموده است. (ماده ۲۱ بند ۷ تبصره ۲ قانون اتباع بیگانه)
گذرنامه شما مورد قبول کلیه کشورهای شنگن نمی‌باشد. و یا از دیدگاه قانون اتباع بیگانه ۲۰۰۵ گذرنامه دارای اعتبار نمی‌باشد .
تعداد روادید صادر شده از حد مجاز ۹۰ روز بیشتر خواهد بود. (ماده ۲۱ بند ۷ تبصره ۴ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه)
صدور روادید ممکن است منجر به اختلال در روابط بین‌الملل گردد (ماده ۲۱ بند ۵ تبصره ۵ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه)
۱۳٫ دارای بیمه حوادث و بیماری خارج از کشور نمی‌باشید.

بنا بر ماده ۲۱ بند ۵ تبصره ۱ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانه، برگه‌ی صحت مزاج بنا بر ماده ۲۳ بیانگر بیماری صعب‌العلاج می‌باشد
دلایلی دال بر آن است که ممکن است عضو گروهک و یا سازمان تبهکارانه و یا عضو گروه‌های تروریستی که امنیت داخلی و خارجی جمهوری اتریش را تهدید می‌نماید، باشید.
دلایلی دال بر آن است که ممکن است اقامت شما منجر به برهم زدن امنیت و نظم عمومی گردد.
دلایلی دال بر آن است که ممکن است شما در ملأ عام، در یک جلسه و یا با پخش اعلامیه برای جرمی نسبت به صلح، جنایت جنگی، جنایت به انسانیت و یا اقدامات تروریستی تبلیغ کرده و یا تبلیغ نمایید و یا موافقت خود را با آنها اعلام کرده و یا نمایید.
بنا بر ماده ۲۱ بند ۷ تبصره ۵ قانون ۲۰۰۵ اتباع بیگانهدرروند صدور روادید اطلاعات غلط داده‌اید.
به نظر آید که شما خارج از سفر کاری و مواردی که در ماده ۲۴ عنوان گشته است، قصد کار کردن و کسب درآمد در سطح کشور جمهوری اتریش را داشته باشید.
پس از بررسی‌های به عمل آمده در نظر است درخواست شما رد گشته زیرا بنابر ماده ۲۱ بند ۲ تفاهم‌نامه اجرایی شنگن، نمایندگی دیگری از کشورهای شنگن مسئول درخواست شما می‌باشد.
موسسه سروش دانش پرشین، با تجربه چندین ساله در دریافت ویزای تحصیلی، در خدمت شما می باشد.


چاپ   ایمیل