چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

دلایل رد (Reject) ویزا توسط سفارت آلمان

Reasons for visa refusal by German Embassy

 

مهمترین دلایل ریجکتی(ردی) ویزای آلمان

سفارت آلمان ممکن است به یک یا چند دلیل از دلایل زیر با ویزای شما موافقت ننماید. معمولا به شما یک سال نیز فرصت می دهد تا مدارک و مستندات خود را (به زبانی آلمانی یاانگلیسی و یا ترجمه شده به زبان آلمانی یا انگلیسی) با ایمیل، شخصاً و یا کتباً از طریق پست و یا نمابر و در صورت نیاز به همراه مدارک مورد نیاز، به سفارت آلمان ارائه نمایید. چنانچه در مهلت مقرر اظهار نظر ننمایید، درخواست شما بدون اظهار نظر شما، به دلیل یکی از موارد زیر رد خواهد شد:.

مشاوره تخصصی ویزای تحصیلی

Visa advice

 

چرا باید برای گرفتن ویزا از مشاور استفاده کرد؟

تنها گرفتن پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه حتی درجه اول دنیا، شاید نتواند تمام خواسته ها و انتظارات یک فرد برای رسیدن به هدف نهایی او را بر آورده نماید. زیرا اخذ پذیرش تحصیلی تنها بخشی از یک پروسه ای است که هر فرد برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجی برای خود تنظیم می نماید. البته زمانی که شما کشورهای اروپایی و یا امریکایی را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایید، این مسئله واضح تر و پررنگ تر جلوه می نماید. زیرا همواره مشکلات اخذ ویزا از این کشور ها، یکی از دغدغه های ذهنی افراد برای ادامه تحصیل می باشد.

بیمه مسافرتی

Travel insurance

 

بیمه مسافرتی


یکی از موارد مورد نیاز در اخذ ویزای تحصیلی که در مراحل پایانی کار برای متقاضیان ضرورت تهیه دارد، بیمه نامه مسافرتی است که معمولا با مدت زمان ۳ ماهه برای مسافرین صادر میشود. موسسه با همکاری بیمه رازی ایران این امر را برای متقاضیان خود فراهم نموده است. در صورت نیاز می توانیم بیمه نامه های مسافرتی شما را از درون دفتر موسسه و در کمتر از ۵ دقیقه زمان صادر نمائیم.
افتخار ماست که همانند بیمه، تضمین کننده آینده شما باشیم.

خدمات بعد از پذیرش

Services after reception

 

به چه خدماتی بعد از پذیرش تحصیلی، نیازمندیم؟

دغدغه فکری بسیاری از افرادی که پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه خارجی دریافت نموده و آماده سفر به آن کشور می باشند، عدم آشنایی با محیط جدید و انجام امور مرتبط با ثبت نام دانشگاهی و سایر امور مرتبط می باشد. این امر زمانی بیشتر مشهود و تاثیر گذار می شود که فرد قبلا هیچ گونه مسافرت خارجی نداشته و یا دارای سن و سال کمی بوده و تجربه کافی مسافرت به تنهایی را ندارد.

بردن بیش از ۸۰۰۰ یورو به آلمان

Winning money to Germany

 

هنگامی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارید، سوالات بسیاری مطرح می شوند که پاسخ به این سوالات در برخی موارد نیازمند تخصص در حوزه مربوطه می باشد.
یکی از دغدغه ها این است که آیا ما می توانیم مبلغ بیشتر از ۸۰۰۰ یورو همراه خود به آلمان ببریم یا خیر؟

فرم ارتباط با ما

اطلاعات تماس با ما

موسسه سروش دانش پرشین

آدرس: تهران، میدان قدس، ابتدای خیابان باهنر، بعد از شهرداری منطقه 1 کوچه نوری، پلاک 9 واحد 2

تلفن: 02122754566 - 02122753181

ایمیل: sdp1390@gmail.com

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9.30 الی 18 پنجشنبه ها از ساعت 9.30 الی 14

ما اینجا هستیم