پذیرش تحصیلی و اقامت در آلمان

تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش

همه‌ دانشگاه‌های‌ اتریش‌ دولتی‌ هستند و بودجه‌ آنها را دولت‌ تأمین‌ می‌کند. اما در سالهای اخیر بر اساس مصوبات مجلس اتریش در برخی از ایالتهای این کشور دانشگاهها مبلغی بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ یورو در هر ترم از دانشجو دریافت می نمایند. در سیستم آموزشی اتریش یک سری مدارس‌ عالی‌ فنی (‌Fachhochschulen (FH (مشابه نظام‌ آموزشی‌ آلمان) و یک سری دانشگاه وجود دارد. مدارس‌ عالی‌ فنی، دوره‌ تحصیل‌ و راهیابی‌ سریع‌تر دانش‌آموختگان‌ به‌ بازار کار را کوتاه تر می نمایند.

دانشگاه های سوئد

دانشگاه های سوئد

دانشگاههای سوئد دارای قدمت و اعتبار بالای در بین دانشگاههای مطرح اروپا می باشند. دانشگاههای همچون استکهلم، چالمرز و یا لوند دارای رنکینگ بسیار خوبی در دنیا بوده و در رشته های مختلف دانشمند زیادی را به دنیا معرفی نموده اند. تمام دانشگاههای سوئد برای شهروندان این کشور و شهروندان اتحادیه اروپا رایگان می باشد

دانشگاه های اتریش

دانشگاه های اتریش

دانشگاههای اتریش به دو دسته کلی زیر تقسیم بندی می شوند که هر دو دسته نیز مورد تائید وزارت علوم ایران می باشند:

۱- دانشگاه (University ) ۲- مدارس عالی فنی Fachhochschule

الف) دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌ عالی‌ اتریش‌ گروه‌ یک‌ (ممتاز)

درباره اتریش

درباره اتریش

اتریش به کشور آلپ و دانوب معروف است و حدود ۶۰٪ این کشور را رشته کوه‌های آلپ شرقی شامل می‌شوند. به دلیل موقعیت خاص طبیعی و جغرافیائی خود، داراری آب و هوای متفاوت و متنوع ، مناظر زیبا، گوناگون و بسیار زیبایی می باشد. این کشور را می توان از نظر آب و هوایی به سه منطقه تقسیم نمود: شرق اتریش با تابستانهای گرم و بارش اندک – غرب کشور با آب و هوای معتدل و بارش زیاد – و منطقه مرکزی با زمستان سرد و طولانی و تابستان کوتاخ. میانگین دمای هوا در اتریش از -۲۷ درجه در زمستان تا ۲۹ درجه در تابستان می باشد.

کارشناسی ارشد در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان

کارشناسی ارشد در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان

 با توجه به ارتباطاتی که با برخی از دانشگاههای سوئد برقرار می باشد، موسسه سروش دانش پرشین می تواند برای متقاضیان در برخی از رشته های تحصیلی اقدام به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نماید. رشته های تحصیلی که در این زمینه می توان اقدام نمود، بسته به ترم های تحصیلی متفاوت می باشند.

دانشگاه های استرالیا مورد تایید وزارت علوم

دانشگاه های استرالیا مورد تایید وزارت علوم

cبر اساس ضوابط موجود، دانشگاه‌های خارج از کشور برای ادامه تحصیل به چهار گروه الف (ممتاز)، ب (خوب)، ج (متوسط) و د (ضعیف) تقسیم می‌شوند.
برای دانشجویانی که : بعد از سپتامبر۲۰۱۶شروع به تحصیل می‌نمایند

درباره سوئد

درباره سوئد

در زبان سوئدی نام کشور سوئد Sverige می باشد که سْوَری تلفظ می شود. کشوری است در شمال اروپا و در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌است. سوئد در شمال اروپا واقع شده و دارای آب و هوای بسیار سردی است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی اتریش

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی اتریش

«مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی اتریش»

مدارک مورد نیاز را با فرمت زیر و به همین ترتیب در ۲ دسته جداگانه مرتب کنید و تحویل یکی از باجه های داخل سفارت بدهید:

دسته اول مدارک ( اصل مدارک ) :

کانال تلگرام موسسه سروش دانش پرشین

کانال تلگرام موسسه سروش دانش پرشین

سلام و عرض ادب خدمت تمامی بازدیدکنندگان و علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور 

همواره متقاضیان تحصیل در خارج از کشور با افزایش همراه بوده و عزیزان با گستردگی اطلاعات روبرو هستند و طی تماس های مکرری که داشته ایم, تصمیم گرفتیم جهت سهولت دسترسی به اطلاعات و اخبار، کانال رسمی سایت را در نرم افزار محبوب تلگرام راه اندازی کنیم.

زندگی و هزینه زندگی در سوئد

زندگی و هزینه زندگی در سوئد

کشور سوئد یکی از محبوب ترین کشورهای مهاجرپذیر در شمال اروپاست که از نظر اقتصادی در رتبه ششم جهانی قرار دارد و با وجود تورم بسیار ناچیزی که در این کشور وجوددارد، مردم به خوبی از پس هزینه زندگی در سوئد برمی آیند. از نظر رفاه اجتماعی و امنیت داخلی این کشور همیشه در بین رتبه های اول تا دهم دنیا قرار می گیرد. که این خود حکایت از سبک زندگی و امنیت و آسایش روحی و روانی افراد جامعه در خصوص آینده آنها می باشد.

دلایل رد (Reject) ویزا توسط سفارت اتریش

دلایل رد (Reject) ویزا توسط سفارت اتریش

سفارت اتریش ممکن است به یک یا چند دلیل از دلایل زیر با ویزای شما موافقت ننماید. معمولا به شما بین دو هفته تا یک ماه نیز فرصت می دهد تا مدارک و مستندات خود را (به زبانی آلمانی و یا ترجمه شده به زبان آلمانی) شخصاً و یا کتباً از طریق پست و یا نمابر و در صورت نیاز به همراه مدارک مورد نیاز، به اداره مهاجرت اتریش(MA35) ارائه نمایید. چنانچه در مهلت مقرر اظهار نظر ننمایید، درخواست شما بدون اظهار نظر شما، به دلیل یکی از موارد زیر رد خواهد شد.

آموزش زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی

چگونه زبان سوئدی بیاموزیم؟
مانند دیگر زبان ها، یادگیری زبان سوئدی نیز، نیاز به پیگیری و تمرین دارد. برای مسلط شدن به این زبان باید در مدت زمان کوتاهی بدون وقفه به مطالعه کنید. در کشور سوئد کلاس های آموزش زبان سوئدی برای دانشجویان به صورت رایگان برگزار می شود.

فرم ارتباط با ما

اطلاعات تماس با ما

موسسه سروش دانش پرشین

آدرس: تهران، میدان قدس، ابتدای خیابان باهنر، بعد از شهرداری منطقه 1 کوچه نوری، پلاک 9 واحد 2

تلفن: 02122754566 - 02122753181

ایمیل: sdp1390@gmail.com

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9.30 الی 18 پنجشنبه ها از ساعت 9.30 الی 14

ما اینجا هستیم