یکشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۹

موسسه سروش دانش پرشین

دانشگاه Eber hard Karls Universitat Tübingen

دانشگاه Eber hard Karls Universitat Tübingen

دانشگاه Eber hard Karls Universitat Tübingen یک دانشگاه عمومی و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های آلمان است که در شهر Tübingen قرار دارد و در سال 1477 تاسیس شده است.
در زمینه های پزشکی، غلوم طبیعی و انسان شناسی و بسیاری از رشته های دیگر، بسیار فعال است. این دانشگاه سال های زیادی را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های آلمان را به خود اختصاص داده است.
دانشگاه Tübingen برنده چند جایزه نوبل به ویژه در زمینه های پزشکی و شیمی می باشد .
در حال حاضر بیش از 28000 دانشجو در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. بیمارستان های زیادی در شهر Tübingen به این دانشگاه وابسته هستند.
در سال 2016، در رده بندی QS world University Ranking ، دانشگاه Tübinge، رتبه 167 را در جهان بدست آورد و در آلمان رتبه 94 را در هنر و انسان شناسی، رتبه 16 را در باستان شناسی، را به خود اختصاص داده است.
موزه دانشگاه توبینگن
وقتی برلین در زیر بمباران هواپیمای متفقین می‌سوخت، اشیا پر ارزش موزه موقوفه اموال فرهنگی پروس در برلین را، به شهرهای کوچکتر آلمان منتقل کردند و از آن میان سهم عمده‌ای از کتاب‌های خطی به دانشگاه توبینگن رسید. با تمام شدن جنگ، بسیاری از اشیا موزه موقوفه اموال فرهنگی پروس به برلین باز گردانده شد، اما اهالی توبینگن، که به گنجی عظیم دست یافته بودند، سماجت کردند و حاضر نشدند کتاب‌های خطی را به موزه برلین پس بدهند و به این ترتیب توبینگن برای همیشه مالک تعداد زیادی کتب خطی شد. از چهارده هزار نسخه خطی موزه موقوفه اموال فرهنگی پروس که در توبینگن باقی‌ماند، تعداد قابل توجهی به کتب خطی اختصاص دارد. در سال ۱۹۵۶ نمایشگاهی از این کتب، در شهر توبینگن برگزار شد که در آن ۷۵ کتاب خطی فارسی به نمایش گذاشته شد.
از نقاط دیدنی شهر توبینگن، یکی کلیسای سن گئورگ است که در حدود پانصد سال پیش بنا شده‌است و دیگری قصر هومن توبینگن می‌باشد که تاریخ ایجاد ان به اواخر سده شانزدهم یا اوایل سده هفدهم می‌رسد.
ساختمان مرکزی دانشگاه

ساختمان مرکزی دانشگاه توبینگن
موسسه سروش دانش پرشین راهی قابل اعتماد برای ورود و تحصیل در دانشگاه های آلمان می باشد. جهت به دست آوردن اطلاعات تکمیلی با مشاوران موسسه در ارتباط باشید.

تحصیل در رشته های فنی و مهندسی در آلمان

تحصیل در رشته های فنی و مهندسی در آلمان

بی شک آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان هست و همین موضوع باعث کار آفرینی در کشور آلمان میباشد. دانشجویان بسیاری علاقه مندند که در رشته های فنی و مهندسی در آلمان تحصیل نمایند،
تا بعد از تحصیل بتوانند جذب بازار کار آلمان شوند. در این نوشتار قصد داریم که چگونگی تحصیل و شرایط تحصیل در رشته های فنی و مهندسی در آلمان را توضیح دهیم و همینطور در مورد دانشگاه های فنی و مهندسی آلمان نیز توضیحاتی مختصر ارائه نماییم.


از مهمترین دانشگاه های فنی و مهندسی کشور آلمان میتوان به دانشگاه های زیر اشاره کرد:
دانشگاه وورتسبورگ
دانشگاه اشتوتگارت
دانشگاه دورتموند
دانشگاه فنی آخن
دانشگاه فنی برلین
دانشگاه فنی دارمشتات
دانشگاه فنی درسدن
دانشگاه فنی مونیخ
در هر کدام از این دانشگاه ها اکثر رشته های فنی و مهندسی و رشته های علوم پایه ای مانند ریاضی و فیزیک و شیمی وجود دارد .


شرایط پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های فنی و مهندسی آلمان:
پذیرش گرفتن در مقطع لیسانس در رشته های فنی و مهندسی در آلمان مستلزم قوی بودن زبان آلمانی شخص و دارا بودن مدرک زبان آلمانی میباشد و به علاوه شخص باید مدرک قبولی در آزمون سراسری داخل کشور را دارا باشد به عبارتی دیگر تنها با داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی نمیتوان در مقطع لیسانس در دانشگاه های آلمان تحصیل کرد. در صورتی که مدارک مورد نیاز به دانشگاه ارائه شود در بسیاری از رشته شخص باید به مدت یک سال در کالج دروس ویژه ای را بگذراند تا بتواند وارد دانشگاه شود.
برای پذیرش گرفتن در دوره های کارشناسی ارشد با توجه به این موضوع که زبان تدریس در رشته انتخابی و دانشگاه مورد نظر آلمانی و هزینه زندگی دانشجویی در المان یا انگلیسی میباشد، شخص باید مدرک آن زبان را ارائه نماید به عبارت دیگر در صورتی که تحصیل به زبان انگلیسی باشد باید مدرک آیلس حداقل با نمره 6.5 و اگر به زبان آلمانی باشد مدرک زبان B2 را ارائه نماید. داشتن مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر ایران و همچنین مدرک قبولی در آزمون نیز برای گرفتن پذیرش کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) از دانشگاه های آلمان الزامی میباشد.
البته برای گرفتن پذیرش علاوه بر مدارک فوق داشتن انگیزه نامه و CV و همچنین دارا بودن دو سال سابقه کاری لازم میباشد. لازم به ذکر است که مدارک تحصیلی شخص باید پس از ترجمه رسمی (ترجمه همراه با مهر وزارت خارجه و دادگستری) باید توسط سفارت و در سه نسخه تایید شود. و بعد از تایید به دانشگاه ارسال گردد.
طرز نوشتن انگیزه نامه و CV بسیار اهمیت دارد و توصیه میشود که هر دو بسیار با دقت نوشته شود، زیرا انگیزه نامه در دریافت یا عدم دریافت پذیرش بسیار اهمیت دارد.

درباره ما

متقاضیان محترم توجه داشته باشید
 
 
انعقاد هرگونه قرارداد فقط در دفتر موسسه واقع در تجریش و فقط با مهر موسسه و امضاء یکی از مسئولین موسسه: آقایان شادمانی و علوی معتبر می باشد.
 
 
 
معرفی موسسه سروش دانش پرشین
 
 
موسسه سروش دانش پرشین با مجوز رسمی از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری ایران ،در زمینه اعزام دانشجو به خارج و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر و بین المللی اروپا و امریکا ، بیش از 8 سال است که فعالیت خود را شروع نموده و در طی این مدت، صدها پرونده موفق را در رزومه کاری درخشان خود جای داده است. ما با هدف کمک به علاقمندان و متقاضیان تحصیل در دانشگاههای خارج، سعی میکنیم که با مشاوره و راهنمائی صحیح و واقعی، و انجام خدمات مورد نظر به بهترین نحو، شما را در رسیدن به هدف اصلیتان یاری نمائیم. انشالله >
 
 
 
چرا از خدمات موسسه سروش دانش پرشین استفاده کنیم؟
 
 
موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و خبره ای که برخی از آنان علاوه بر تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکائی، حتی در واحد بین الملل آن دانشگاه، دارای چندین سال سابقه کاری نیز میباشند، توانسته است پرونده های موفقی را در کوله بار تجربه خود بگنجاند. اخذ پذیرش برای افرادی با شرایطی همچون: معدل تحصیلی پائین، نداشتن مدرک زبان بین الملل معتبر(آلمانی، انگلیسی و ...)،گپ تحصیلی زیاد، و ... ، خود نشان از وقوف کامل موسسه بر بر شرایط وسیع و پیچیده دانشگاهها و کشورهای مختلف در پذیرش دانشجو وصدور پذیرش تحصیلی است. لازم به ذکر است که پذیرش های تحصیلی اخذ شده، در رشته و گرایشهای تحصیلی متفاوت پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی، هنر و … و در کلیه مقاطع تحصیلی می باشند که نشان از توانایی موسسه در امر اخذ پذیرش تحصیلی است. موسسه سروش دانش پرشین علاوه بر خدمات اخذ پذیرش تحصیلی، سایر خدمات جانبی و مرتبط با پذیرش، اعم از ترجمه، ویزا، بیمه مسافرتی، رزرو خوابگاه، ترانسفر فرودگاهی، ثبت نام دانشگاه و رجیستر کردن و … را به عنوان یک پکیج کامل در اختیار متقاضیان قرار می دهد و همواره برای دستیابی به بالاترین استاندارد کیفیت در ارائه خدمات خود ، پیوسته در تلاش، کوشش و نوآوری در خدمات قابل ارائه به متقاضیان میباشد .
 
خدمات موسسه سروش دانش پرشین به متقاضیان تحصیل در خارج:
  • مشاوره و پذیرش تحصیلی
 
  • خدمات بعد از پذیرش، شامل: رزرو خوابگاه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه، افتتاح حساب بانکی، ریجستر کردن و ....
 
  • خدمات ویزا، شامل: نوشتن انگیزه نامه، رزومه، تکمیل فرم های سفارت، تکمیل و منظم نمودن مدارک سفارت، مشاوره در زمینه سئوال های سفارت
 
  • بورس تحصیلی
 
  • ترجمه مدارک و بیمه مسافرتی

فرم ارتباط با ما

اطلاعات تماس با ما

موسسه سروش دانش پرشین

آدرس: تهران، میدان قدس، ابتدای خیابان باهنر، بعد از شهرداری منطقه 1 کوچه نوری، پلاک 9 واحد 2

تلفن: 02122754566 - 02122753181

ایمیل: sdp1390@gmail.com

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9.30 الی 18 پنجشنبه ها از ساعت 9.30 الی 14

ما اینجا هستیم