قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

صفحه اصلی

به سایت موسسه سروش دانش پرشین خوش آمدید


انتخاب کشور مقصد برای ادامه تحصیل و همچنین انتخاب رشته تحصیلی


اما سئوال اینجاست که، چگونه میتوان منبع موثقی برای بدست آوردن این گونه اطلاعات در ایران بدست آورد؟ آیا اطلاعات و نوشته های رایج در سایتهای اینترتی و یا اطلاعاتی که دوستان و آشنایان ما (و یا حتی برخی از کارشناسانی که در این زمینه ادعای فعالیت و آگاهی دارند) در خصوص این موارد به ما می دهند قابل اعتماد و اتکا می باشد؟


اطلاعات بیشتر

مشاوره تخصصی ویزای تحصیلی


تنها گرفتن پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه حتی درجه اول دنیا، شاید نتواند تمام خواسته ها و انتظارات یک فرد برای رسیدن به هدف نهایی او را بر آورده نماید. زیرا اخذ پذیرش تحصیلی تنها بخشی از یک پروسه ای است که هر فرد برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجی برای خود تنظیم می نماید. البته زمانی که شما کشورهای اروپایی و یا امریکایی را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایید،


اطلاعات بیشتر

ترجمه مدارک: یکی از الزامات و شاید مهمترین موارد برای اخذ پذیرش تحصیلی و
همچنین اقدام برای ویزا، تهیه مدارک و ترجمه رسمی آنها است.


در ترجمه مدارک گاها” نواقص و اشتباهاتی دیده می شود که منجر به تعویق افتادن روند پذیرش و یا ویزا می شود. این اشتباهات توسط مترجمین پیش می آید و سفارتخانه هایی مثل آلمان با اسکن توسط دستگاههای فوق پیشرفته خود به آسانی این اشتباهات و نواقص را تشخصی داده و مدارک شما را بدون هر گونه تاییدی متاسفانه بر می گردانند.


اطلاعات بیشتر

اجاره خانه یا رزرو خوابگاه دانشجویی


یکی از مواردی که همیشه دغدغه فکری دانشجویان بعد از اخذ پذیرش و ویزا بوده است، تهیه خوابگاه و یا محل اقامت می باشد که به محض ورود به آن کشور دچار سردرگمی سرگردانی نشوند.


اطلاعات بیشتر

اجاره خانه یا رزرو خوابگاه دانشجویی


یکی از موارد مورد نیاز در اخذ ویزای تحصیلی که در مراحل پایانی کار برای متقاضیان ضرورت تهیه دارد، بیمه نامه مسافرتی است که معمولا با مدت زمان ۳ ماهه برای مسافرین صادر میشود. موسسه با همکاری بیمه رازی ایران این امر را برای متقاضیان خود فراهم نموده است. در صورت نیاز می توانیم بیمه نامه های مسافرتی شما را از درون دفتر موسسه و در کمتر از ۵ دقیقه زمان صادر نمائیم. افتخار ماست که همانند بیمه، تضمین کننده آینده شما باشیم.

ترنسفر فرودگاهی

یکی از موارد مورد نیاز در اخذ ویزای تحصیلی که در مراحل پایانی کار برای متقاضیان ضرورت تهیه دارد، بیمه نامه مسافرتی است که معمولا با مدت زمان ۳ ماهه برای مسافرین صادر میشود. موسسه با همکاری بیمه رازی ایران این امر را برای متقاضیان خود فراهم نموده است. در صورت نیاز می توانیم بیمه نامه های مسافرتی شما را از درون دفتر موسسه و در کمتر از ۵ دقیقه زمان صادر نمائیم.


اطلاعات بیشتر

مراحل اقدام به پذیرش

از کجا باید شروع کنم؟

تماس با موسسه
انتخاب دانشگاه
ترجمه و تایید مدارک
انتخاب زبان
تحصیلی
انتخاب کشور
انتخاب شهر

هر سوالی که در زمینه تحصیلی دارید
با مشاوران ما مطرح نمایید

مشاوران موسسه با داشتن مهارت و دانش بالا بسیار می توانند در تصمیم گیری تاثیر گذار باشیند

شروع مشاوره

کشورهای حوزه فعالیت

کشور مورد نظر خود را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید

کشورت رو پیدا کن

با موسسه سروش دانش پرشین با خیالی آسوده به هدف خود دست یابید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *