شرایط تحصیل رایگان در آلمان و تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی

شرایط ورود به دوره های تخصص پزشکی، دندانپزشکی در آلمان و تحصیل به زبان انگلیسی

به سایت موسسه سروش دانش پرشین خوش آمدید


موسسه سروش دانش پرشین با مجوز رسمی از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری ایران ،در زمینه اعزام دانشجو به خارج و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر و بین المللی اروپا و امریکا ، بیش از 8 سال است که فعالیت خود را شروع نموده و در طی این مدت، صدها پرونده موفق را در رزومه کاری درخشان خود جای داده است. ما با هدف کمک به علاقمندان و متقاضیان تحصیل در دانشگاههای خارج، سعی میکنیم که با مشاوره و راهنمائی صحیح و واقعی، و انجام خدمات مورد نظر به بهترین نحو، شما را در رسیدن به هدف اصلیتان یاری نمائیم. انشالله
بیشتر بخوانید

«هم اکنون جهت مشاوره تلفنی رایگان تماس بگیرید»

02122754566 - 02122753181


ما رادنبال کنید

طبق اعلام مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD)، دانشگاه‌های آلمان قصد دارند تا سال ۲۰۲۰ میلادی شمار دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در این کشور را به ۳۵۰ هزار نفر افزایش دهد. در حال حاضر بیش از ۲۵۰ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه‌های آلمان مشغول به تحصیل هستند. مؤسسه مزبور که با پشتوانه مالی از سوی وزارت خارجه و وزارت علوم و تحقیقات این کشور اداره می‌شود، دانشگاه های بسیار ممتاز آلمان، آینده ی روشن پیش روی دانشجویان دانشگاه های این کشور و مهمتر از تحصیل رایگان درآلمان باعث شده تا آلمان به عنوان یکی از کشورهای سرآمد دنیا از لحاظ پذیرش دانشجو مطرح گردد. سیستم آموزشی کشور آلمان به دلیل حساسیت بسیار زیاد دولت آلمان به روی زبان آلمانی طوری طراحی شده است تا اکثر رشته های ارائه شده به زبان آلمانی ارائه شوند. تحصیلات دانشگاهی در آلمان در مراکز مختلفی همچون: دانشگاه ها، مجتمع های آموزش عالی، دانشگاه های آموزش عالی هنر، مدارس عالی فنی، و غیره امکان پذیر است.
تحصیل در دانشگاههای کانادا برای متقاضیان به ادامه تحصیل رایگان نبوده و متحمل پرداخت شهریه می باشد. این شهریه بر حسب دانشگاه، شهر و رشته انتخابی متفاوت می باشد. برای مقطع لیسانس شهریه ها بین ۱۲۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰ دلار کانادا در سال می باشد، برای مقطع ارشد بین ۱۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ و برای مقطع دکتری بالای ۲۰۰۰۰ دلار کانادا در سال می باشد. البته در مقطع دکتری امکان گرفتن بورسیه تحصیلی برای دانشجویان نیز وجود دارد که به شرایط خاصی همانند معدل فوق لیسانس، نمره زبان و مقاله های علمی و فعالیتهای حرفه ای و تخصصی که متقاضی در طی دوران دانشجویی خود داشته است، بستگی دارد.
شرایط تحصیل در کانادا
برای ادامه تحصیل در دانشگاههای کانادا شما باید از یک مدرسه، کالج، دانشگاه یا دیگر موسسات آموزشی کانادا پذیرش تحصیلی گرفته باشید. همچنین می بایست ثابت کنید که پول کافی برای پرداخت شهریه، مخارج زندگی و هزینه های مراجعت به کشور خودتان در طی دوران تحصیل در کانادا را دارید.
از آنجائیکه تحصیل در کشورهای مختلف دنیا، بر اساس قوانین و مقررات هر کشور متفاوت می باشد، برای انتخاب یک کشور به منظور ادامه تحصیل در هر مقطع تحصیلی موارد زیر را باید در نظر بگیرید: زبان تحصیل در دانشگاههای آن کشور، هزینه تحصیل در دانشگاهها، شرایط صدور ویزای تحصیلی، امکان گرفتن اقامت بعد از تحصیل، شرایط کاری و اقتصادی آن کشور. شما می توانید با مطالعه این سایت و مشاوره از کارشناسان این موسسه، اطلاعات فوق را بدست آورید.

موسسه ما چطور در راستای اهداف به شما کمک می کند

مزایای تحصیل در خارج از کشور

مزایای تحصیل در خارج از کشورمزایای تحصیل در خارج از کشور

قابل توجه کلیه متقاضیان تحصیل در خارج از کشور


باتوجه به اعلام ليست دانشگاههاي مورد تائيد وزارت متبوع در سال تحصيلي 18-2017 به اطلاع مي رساند بر اساس مصوبه شورايعالي ارزشيابي مورخ 23/8/95، دانشجوياني كه بر اساس سيستم آموزشي دانشگاه خارج از كشور ملزم به گذراندن كالج اجباري قبل از شروع به تحصيل در دانشگاه مي باشند و در سال تحصيلي 17-2016 در دوره كالج اجباري مورد تائيد دانشگاه در خارج از كشور با اخذ ويزای تحصيلي و يا اقامت دانشجويي مشغول به تحصیل مي باشند به عنوان ورودي 17-2016 محسوب گرديده و در صورت تحصيل در دانشگاههاي مورد تائيد در ليست فعلي (17-2016) مداركشان قابل ارزشيابي مي باشد. لازم به ذكر است شروع كالج صرفاً ملاكي جهت اعتبار دانشگاه محل تحصيل بوده و در مورد متقاضيان انتقال با توجه به ورود اين افراد به دانشگاه در سال تحصيلي 18-2017، ضوابط آئين نامه انتقال مصوب شصت و دومين جلسه شورايعالي برنامه ريزي مورخ 20/10/1394 و شرط معدلهاي مندرج در آن ملاك عمل خواهد بود.
1395/09/27