تحصیل در آلمان و تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی، شرایط تحصیل در خارج از کشور

شرایط ورود به دوره های تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در آلمان و تحصیل به زبان انگلیسی

به سایت موسسه سروش دانش پرشین خوش آمدید


موسسه سروش دانش پرشین با مجوز رسمی از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری ایران ،در زمینه اعزام دانشجو به خارج و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر و بین المللی اروپا و امریکا ، بیش از 8 سال است که فعالیت خود را شروع نموده و در طی این مدت، صدها پرونده موفق را در رزومه کاری درخشان خود جای داده است. ما با هدف کمک به علاقمندان و متقاضیان تحصیل در دانشگاههای خارج، سعی میکنیم که با مشاوره و راهنمائی صحیح و واقعی، و انجام خدمات مورد نظر به بهترین نحو، شما را در رسیدن به هدف اصلیتان یاری نمائیم. انشالله
بیشتر بخوانید

«هم اکنون جهت مشاوره تلفنی رایگان تماس بگیرید»

02122754566 - 02122753181


ما رادنبال کنید

 

ددلاین (Deadline) چیست و چه زمانی باید اقدام کرد؟


در فرآیند پذیرش برای دانشگاه‌های خارجی و در موعد ارائه درخواست پذیرش (Application Submission) با اصطلاحی به نام ددلاین (Deadline) برخورد می‌کنیم. ددلاین دانشگاه‌ها به معنی آخرین تاریخی است که می‌توان مدارک را به دانشگاه ارائه کرد. درادامه باید گفت که هر دانشگاه Deadline مخصوص به خودش را دارد و باید از زمان ددلاین ترم تحصیلی مورد نظرتان، مطمئن شوید.

 
تحصیل در آلمان یکی از بهترین انتخاب های دانشجویان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور است. تحصیل در آلمان رایگان است و تحصیل در آلمان در مقطع فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی و آلمانی است. اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید، بهتر است پیش از هر اقدامی به شرایط اخذ ویزا و امکانات کار و آموزش زبان در این کشور توجه کنید. آلمان یکی از محبوب ترین کشورها برای افرادی است که قصد تحصیل در یک کشور خارجی را دارند. علت این امر بیش از هر چیز مخارج پایین برای دانشجویان در این کشور است. به عنوان مثال دانشجویان خارجی در ایالات متحده آمریکا باید به طور متوسط سالانه ۲۵ هزار یورو شهریه بپردازند. هزینه تحصیل در بریتانیا به مراتب بیشتر است و در برخی موارد حتی به ۵۰ هزار یورو در سال هم میرسد. اما تحصیل در دانشگاههای آلمان رایگان می باشد که این مسئله می تواند برای افرادی که به دنبال کسب علم و دانش هستند بسیار مورد توجه باشد.
علاوه بر این هزینه های زندگی دانشجوئی در آلمان نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در سطح پایینی قرار دارد. با وجود این که زندگی در آلمان ارزان‌تر و نسبت به بسیاری از کشورها راحت‌تر است،

تحصیل در دانشگاههای کانادا برای متقاضیان به ادامه تحصیل رایگان نبوده و متحمل پرداخت شهریه می باشد. این شهریه بر حسب دانشگاه، شهر و رشته انتخابی متفاوت می باشد. برای مقطع لیسانس شهریه ها بین ۱۲۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰ دلار کانادا در سال می باشد، برای مقطع ارشد بین ۱۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ و برای مقطع دکتری بالای ۲۰۰۰۰ دلار کانادا در سال می باشد. البته در مقطع دکتری امکان گرفتن بورسیه تحصیلی برای دانشجویان نیز وجود دارد که به شرایط خاصی همانند معدل فوق لیسانس، نمره زبان و مقاله های علمی و فعالیتهای حرفه ای و تخصصی که متقاضی در طی دوران دانشجویی خود داشته است، بستگی دارد.
شرایط تحصیل در کانادا
برای ادامه تحصیل در دانشگاههای کانادا شما باید از یک مدرسه، کالج، دانشگاه یا دیگر موسسات آموزشی کانادا پذیرش تحصیلی گرفته باشید. همچنین می بایست ثابت کنید که پول کافی برای پرداخت شهریه، مخارج زندگی و هزینه های مراجعت به کشور خودتان در طی دوران تحصیل در کانادا را دارید.
از آنجائیکه تحصیل در کشورهای مختلف دنیا، بر اساس قوانین و مقررات هر کشور متفاوت می باشد، برای انتخاب یک کشور به منظور ادامه تحصیل در هر مقطع تحصیلی موارد زیر را باید در نظر بگیرید: زبان تحصیل در دانشگاههای آن کشور، هزینه تحصیل در دانشگاهها، شرایط صدور ویزای تحصیلی، امکان گرفتن اقامت بعد از تحصیل، شرایط کاری و اقتصادی آن کشور. شما می توانید با مطالعه این سایت و مشاوره از کارشناسان این موسسه، اطلاعات فوق را بدست آورید.